Oferta B2B

Nasza oferta zawiera asortyment niezbędny w każdej cukierni, piekarni, jednostce żywienia zbiorowego itp. Znajdują się w niej m.in. galaretki owocowe o tradycyjnych smakach, galaretki wieloowocowe w oryginalnych kolorach oraz pastelowe; budynie i kisiele, zarówno z cukrem, jak i bez cukru; dodatki piekarnicze i kulinarne (cukier wanilinowy, proszek do pieczenia, soda oczyszczona, żelatyna, kwasek cytrynowy, cynamon, przyprawa do piernika, kakao).

Wśród naszych produktów znajdują się również produkty z certyfikatem BIO dla HoReCa takie jak proszek do pieczenia, cukier z wanilią Bourbon, skrobie oraz cukier trzcinowy.

 

Produkty z naturalnymi barwnikami

Przywiązujemy dużą wagę do składu naszych produktów. W naszej ofercie znajdziesz galaretki, budynie i kisiele skomponowane z dodatkiem barwników pochodzenia naturalnego.

Produkty w marce własnej

Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy. Oferujemy zarówno produkty pod marką Wodzisław, jak i w marce własnej klienta. Chcesz wykorzystać gotowe produkty opatrzone naszym logo, zamknięte w wyróżniających się opakowaniach? A może wolisz sprzedawać produkty pod własną marką, korzystając z naszych receptur i rozwiązań w zakresie pakowania? Ty wybierasz!